Hrad Valdštejn

V okolí hradu Valdštejn na Tebe a Tvoje děti čeká jednoduchá a rychlá šifrovací hra. Žádné záludnosti. Ten správný start do společných dobrodružství.

Začít hrát

2-6 osob

Limit 60 minut

Délka 300 metrů

V Českém ráji jsme pro Vás a hlavně pro Vaše děti připravili šifrovací hru Valdštejn. Je určena dětem od 10ti let, ale pobaví i dospělé. Budete luštit jednoduché šifry, hledat nápovědy a hlavně se bavit. Hraje se v předhradí hradu Valdštejn u Turnova a je to rychlovka na 10-15 minut. Není potřeba žádná registrace. Hra je zdarma.
Co je to šifrovací hra? Šifrovačka je hra, kdy se pohybujete od jednoho stanoviště k druhému na základě úspěšně vyřešeného úkolu, zpravidla vyřešením nějaké šifry. Naše šifrovací hry Vám zpříjemní pobyt v Českém ráji, přinesou zábavu, trochu napětí, stejně jako touhu překovávat překážky.

Hrad Valdštejn je jedním z klenotů Českého ráje. Dal jej vystavět na pískovcových skalách roku 1260 Jaroslav z Hruštice.

Do hradu Vás přivede most lemovaný gotickými sochami. I ty budou mít svou roli v naší šifrovací hře.

Hra probíhá před hradem Valdštejn mimo objekt vlastního hradu.

REZERVACE HRY

Cena hry Hrad Valdštejn je 0 Kč. Rezervace je platná až po uhrazení rezervačního poplatku. V případě dárkového certifikátu již samozřejmě neplatíte nic.

 

 

Naše hry můžete rovněž věnovat svým blízkým formou dárkového poukazu.

Rezervováním hry zároveň souhlasíte s všeobecnými podmínkami šifrovacích a únikových her na MYSTERO.CZ.

### Pokud se stane, že by ve stejném čase mělo do hry vyrazit více skupin, pořadatel si vyhrazuje právo některou ze skupin pustit do hry později, tak aby se na trase účastníci nepotkávali.

50.5620915.16568

Hra probíhá před hradem Valdštejn mimo objekt vlastního hradu.

Na hru nezapomeňte tužku, papír a mobilní telefon s přístupem na internet. Hrou Vás bude provázet webová aplikace, jejíž obsluha je velmi jednoduchá.
Baví Vás to? Pokud Vás šifrovačky baví, nedaleko odsud, na zámku Hrubá Skála nebo v centru města Turnova pro Vás máme připraveny další. Doporučujeme jako dobrou průpravu na podstatně složitější a náročnější únikovou hru Otrávený pramen.