Pražský orloj se zastavil!

Stará pověst říká, že když se hodiny na Pražském orloji začnou předcházet či opozdívat, přijdou na českou zemi zlé časy. Nyní se ale hodiny zastavily úplně. Jde tedy do tuhého! Dokážeš toto nebezpečí odvrátit? Internetová šifrovací hra na doma.

Rezervovat

2-6 osob

Limit 240 minut

Délka 0 metrů

Cena 490 Kč / tým

Vydejte se s námi z pohodlí svého domova na záchrannou misi. Během zhruba hodiny a půl se projdete cestou napříč historií nejslavnějších Staroměstských hodin a pokusíte se zachránit naši krajinu před obdobím těžké nouze a bídy. 

Na cestě Vás čeká šest šifer. Některé jsou lehčí, jiné zapeklité. Ale nebojte, pro případ nouze máte k dispozici malé i velké nápovědy. Úspěšné vyluštění šifer umožní zastavený orloj opět rozběhnout a zachránit tak zemi před zkázou a neštěstím. Zkuste své schopnosti a pojďte do toho!

Pražský orloj je jedním z turistických symbolů naší metropole. Každou hodinu se před ním tlačí davy.

Pokud se orloj zastavil, bude potřeba začít hledat tady uvnitř hodinového stroje.

Apoštolové, kteří se ukazují v okénkách orloje každou hodinu, patří mezi největší atrakce.

REZERVACE HRY

Cena hry Pražský orloj se zastavil! je 490 Kč. Rezervace je platná až po uhrazení rezervačního poplatku. V případě dárkového certifikátu již samozřejmě neplatíte nic.

 

 

Naše hry můžete rovněž věnovat svým blízkým formou dárkového poukazu.

Rezervováním hry zároveň souhlasíte s všeobecnými podmínkami šifrovacích a únikových her na MYSTERO.CZ.

### Pokud se stane, že by ve stejném čase mělo do hry vyrazit více skupin, pořadatel si vyhrazuje právo některou ze skupin pustit do hry později, tak aby se na trase účastníci nepotkávali.

00

Pražský orloj se zastavil! je šifrovací hra na doma. Můžeš hrát kdykoliv a kdekoliv, kde se připojíš k internetu. A to buď společně doma nebo na dálku každý u svého počítače.

Na hru nezapomeňte tužku, papír a mobilní telefon s přístupem na internet. Hrou Vás bude provázet webová aplikace, jejíž obsluha je velmi jednoduchá.

Hra je určena pro rodiny, jednotlivce i týmy. Ke hře nepotřebujete žádné znalosti historie Prahy, orloje ani žádné speciální vybavení. Stačí vám internet, papír a tužka. Celou dobu budete luštit z pohodlí svého domova. Nejvíce si hru o pražském orloji užijete ve 2–4 hráčích. Hra je poměrně složitá a není určena malým dětem. Naopak, pokud si libujete v šifrovačkách jako Sendvič, Bedna, TMOU atd, tak toto pro vás není dostatečná výzva.