Turnovské sochy

V centru Turnova stojí téměř zapomenuto několik zajímavých soch. Vydej se odhalit jejich šifrované tajemství běžně ukryté před zraky kolemjdoucích.

Začít hrát

2-6 osob

Limit 60 minut

Délka 2500 metrů

V centru Turnova stojí téměř zapomenuto několik zajímavých soch. Vyjedte se odhalit jejich šifrované tajemství. Šifrovačka je určena pro chytré děti, ale pobaví a nechá přemýšlet i dospělé. Není potřeba žádná registrace. Hra je zdarma.
Co je to šifrovací hra? Šifrovačka je hra, kdy se pohybujete od jednoho stanoviště k druhému na základě úspěšně vyřešeného úkolu, zpravidla vyřešením nějaké šifry. Naše šifrovací hry Vám zpříjemní pobyt v Českém ráji, přinesou zábavu, napětí, stejně jako touhu překovávat překážky.

Turnov je malé, ale příjemné město přímo s srdci Českého ráje.

Sochy ve městě stojí bez povšimnutí na místech, kde je málokdo čeká.

Pokud chcete hrát, přijďte ke kašně na náměstí Českého ráje do Turnova. Tady začínáme.

REZERVACE HRY

Cena hry Turnovské sochy je 0 Kč. Rezervace je platná až po uhrazení rezervačního poplatku. V případě dárkového certifikátu již samozřejmě neplatíte nic.

 

 

Naše hry můžete rovněž věnovat svým blízkým formou dárkového poukazu.

Rezervováním hry zároveň souhlasíte s všeobecnými podmínkami šifrovacích a únikových her na MYSTERO.CZ.

### Pokud se stane, že by ve stejném čase mělo do hry vyrazit více skupin, pořadatel si vyhrazuje právo některou ze skupin pustit do hry později, tak aby se na trase účastníci nepotkávali.

50.5874915.15729

Pokud chcete hrát, přijďte ke kašně na náměstí Českého ráje do Turnova. Tady začínáme.

Na hru nezapomeňte tužku, papír a mobilní telefon s přístupem na internet. Hrou Vás bude provázet webová aplikace, jejíž obsluha je velmi jednoduchá.
Baví Vás to? Pokud Vás šifrovačky baví, nedaleko odsud, na hradě Valdštejn nebo na zámku Hrubá Skála pro Vás máme připraveny další. Doporučujeme jako dobrou průpravu na podstatně složitější a náročnější únikovou hru Otrávený pramen.