Bomba na nádraží

Jsi přednosta menší železniční stanice. Je pátek odpoledne a nádraží se zaplnilo lidmi. Máš rok do důchodu a těšíš se na večerní fotbal v televizi. V tom začne bručet fax, ze kterého vyleze tajemná zpráva, že na nádraží je nastražená bomba. Ta brzy vybuchne! Najdi ji! Zachraň cestující i svoje milované nádraží!

Rezervovat

2-6 osob

Limit 60 minut

Délka 0 metrů

Cena 499 Kč / tým

Na nádraží je bomba. Je někde ve stanici nebo ve vlaku? Kolik mám času? ...vydejte se na misi, během které se pokusíte zachránit své nádraží i cestující před ničivými účinky bomby. 
Během mise na vás čeká sedm šifer. Některé jsou triviální, jiné těžké a některé až zapeklité. Pokud by však byly nad vaše síly, můžete využít nápovědy. Ta vám však odečte čas, který máte na další luštění. Tak pozor.

Bomba zlověstně tiká. Stihneš ji najít a zneškodnit? Kde však začít s hledáním...

Nádraží je plné lidí! Ty je potřeba zachránit nejdříve! Utíkejte pryč od těch vlaků! Utíkejte ven z nádraží!

I obyčejný jízdní řád v sobě může ukrývat tajemství. Tak pojď a začni s námi hledat bombu na nádraží!

Osvěžující
Petr

REZERVACE HRY

Cena hry Bomba na nádraží je 499 Kč. Rezervace je platná až po uhrazení rezervačního poplatku. V případě dárkového certifikátu již samozřejmě neplatíte nic.

 

 

Naše hry můžete rovněž věnovat svým blízkým formou dárkového poukazu.

Rezervováním hry zároveň souhlasíte s všeobecnými podmínkami šifrovacích a únikových her na MYSTERO.CZ.

### Pokud se stane, že by ve stejném čase mělo do hry vyrazit více skupin, pořadatel si vyhrazuje právo některou ze skupin pustit do hry později, tak aby se na trase účastníci nepotkávali.

00

Na hru nezapomeňte tužku, papír a mobilní telefon s přístupem na internet. Hrou Vás bude provázet webová aplikace, jejíž obsluha je velmi jednoduchá.
Líbilo se vám? Možná by se mohly líbit i další hry na našem portálu. Můžete zkusit opravit třeba pražský orloj!