Turnov si hraje

I přes zdánlivě jednoduchá otázky, otestuje tato hra schopnosti dětí a utuží jejich logické myšlení. Přitom si i pěkně pohrají.

Začít hrát

2-6 osob

Limit 180 minut

Délka 2000 metrů

Vydej se na dobrodružnou hru, která tě provede srdcem Českého ráje. Po cestě tě čeká série šifer, hádanek a tajenek, které otestují tvoje dovednosti.

Tato jednoduchá hra určená hlavně pro děti ve věku 8-12 let, otestuje logické myšlení vašich dětí. Trasa je dlouhá přibližně 2 kilometry a začíná u Dlaskova statku, odkud vede jednoduchým terénem až do centra města.  

Hra začíná u Dlaskova statku. Je to vzácně dochovaná stavba tradiční lidové architektury Pojizeří

Během hry projdete zajímavými a krásnými místy v Turnově a jeho blízkém okolí.  

Hra vás donutí se zamyslet, ale určitě se nebudete nudit. 

REZERVACE HRY

Cena hry Turnov si hraje je 0 Kč. Rezervace je platná až po uhrazení rezervačního poplatku. V případě dárkového certifikátu již samozřejmě neplatíte nic.

 

 

Naše hry můžete rovněž věnovat svým blízkým formou dárkového poukazu.

Rezervováním hry zároveň souhlasíte s všeobecnými podmínkami šifrovacích a únikových her na MYSTERO.CZ.

### Pokud se stane, že by ve stejném čase mělo do hry vyrazit více skupin, pořadatel si vyhrazuje právo některou ze skupin pustit do hry později, tak aby se na trase účastníci nepotkávali.

50.6030115.17131

Hra začíná u Dlaskova statku. Z Turnovského náměstí vzdáleného asi dva kilometry sem vede turistická značka. Hned vedle je vlaková zastávka Dolánky na trase Turnov-Stará Paka. V blízkosti je také parkoviště pro auta.

Na hru nezapomeňte tužku, papír a mobilní telefon s přístupem na internet. Hrou Vás bude provázet webová aplikace, jejíž obsluha je velmi jednoduchá.

Hra trvá přibližně 90 minut a je určena pro děti ve věku 8 až 12 let.