Kletba císařovy medaile

Dostat památeční medaily od císaře si přeje každý. Přinese to další úspěch a slávu nebo to je předzvěst zklamání a začátek zatracení?

Rezervovat

2-6 osob

Limit 120 minut

Délka 1200 metrů

Cena 449 Kč / tým

Kdo opravdu byl František Zachariáš Römisch? Člověk, který proměnil zdejší kraj k nepoznání, přispěl k jeho rozvoji, založil školu, přestavěl zámek, opravil pivovar a financoval stavbu železného mostu. Hlavně se však zapsal tím, že na troskách starého hradu vybudoval památník všem hrdinům a jejich hrdinských skutků, Pantheon. Tomuto romantickému místu vévodí novogotický letohrádek a je bludištěm skalních chodeb, kam dal Römisch umístit množství náhrobků, pomníků, nápisů, kamenných uren a letopočtů připomínajících bájné i historické osobnosti a události, spisovatele, umělce, básníky.
Znamenala pamětní medaile od císaře Františka I. jen další krůček na cestě k úspěchu nebo to byla předzvěst zklamání a začátek zatracení? Vydejte se s spolu s námi po stopách tohoto tajuplného muže!
František Zachariáš Römisch dostal v roce 1815 za pomoc v napoleonských válkách od císaře Františka I. stříbrný Čestný kříž.
Novogotický Pantheon, symbol Malé Skály, hlavní místo oslav hrdinských skutků, jak si je představoval František Zachariáš.
Hra Kletba císařovy medaile začíná u volejbalového hřiště za Žlutou plovárnou přímo v centru obce Malá Skála.
Celkově člověku ani nepřijde, jak ten čas letí. Je to zajímavé dobrodružství v přírodě, které určitě doporučujeme.
Vendula
Pro nás první venkovní hra. Šlo to hezky postupně. Úkoly pestré: hledat, koukat, myslet.
Kateřina
Celkově super hra.
Jana

REZERVACE HRY

Cena hry Kletba císařovy medaile je 449 Kč. Rezervace je platná až po uhrazení rezervačního poplatku. V případě dárkového certifikátu již samozřejmě neplatíte nic.

 

 

Naše hry můžete rovněž věnovat svým blízkým formou dárkového poukazu.

Rezervováním hry zároveň souhlasíte s všeobecnými podmínkami šifrovacích a únikových her na MYSTERO.CZ.

### Pokud se stane, že by ve stejném čase mělo do hry vyrazit více skupin, pořadatel si vyhrazuje právo některou ze skupin pustit do hry později, tak aby se na trase účastníci nepotkávali.

50.6408115.19388

Přijeďte na Malou Skálu nedaleko Turnova. Za oblíbenou Žlutou plovárnou je volejbalové hřiště. Sem prijďte, tady hra začíná.

Na hru nezapomeňte tužku, papír a mobilní telefon s přístupem na internet. Hrou Vás bude provázet webová aplikace, jejíž obsluha je velmi jednoduchá.


Maloskalský pivovar
Obec Malá Skála
Žlutá plovárna
Infoshop Vejměnek
Kudy z nudy
Liberecký kraj