Kletba císařovy medaile

Dostat památeční medaily od císaře si přeje každý. Co když ale s sebou nese prokletí?

Rezervovat

2-6 osob

Limit 120 minut

Délka 1200 metrů

Cena 449 Kč / tým

Kdo opravdu byl František Zachariáš Römisch? Člověk, který proměnil zdejší kraj k nepoznání, přispěl k jeho rozvoji, založil školu, přestavěl zámek, opravil pivovar a financoval stavbu železného mostu. Hlavně se však zapsal tím, že na troskách starého hradu vybudoval památník všem hrdinům a jejich hrdinských skutků, Pantheon. Tomuto romantickému místu vévodí novogotický letohrádek a je bludištěm skalních chodeb, kam dal Römisch umístit množství náhrobků, pomníků, nápisů, kamenných uren a letopočtů připomínajících bájné i historické osobnosti a události, spisovatele, umělce, básníky.
Znamenala pamětní medaile od císaře Františka I. jen další krůček na cestě k úspěchu nebo to byla předzvěst zklamání a začátek zatracení? Stříbrných Čestných křížů se 26.5.1815 udělilo na dvoře přesně 151, ačkoliv původně seznam obsahoval o jedno jméno méně...
František Zachariáš Römisch dostal v roce 1815 za pomoc v napoleonských válkách od císaře Františka I. stříbrný Čestný kříž.
Novogotický Pantheon, symbol Malé Skály, hlavní místo oslav hrdinských skutků, jak si je představoval František Zachariáš.
Hra začíná na malém parkovišti za Žlutou plovárnou.

REZERVACE HRY

Cena hry Kletba císařovy medaile je 449 Kč. Rezervace je platná až po uhrazení rezervačního poplatku. V případě dárkového certifikátu již samozřejmě neplatíte nic. Dárkové poukazy ze Slevomatu uplatníte tady.

 

 

 

Dárkové poukazy ze Slevomatu uplatníte tady. Únikovou hru můžete rovněž věnovat svým blízkým formou dárkového poukazu. Rezervováním hry zároveň souhlasíte s všeobecnými podmínkami šifrovacích a únikových her na MYSTERO.CZ

### Pokud se stane, že by ve stejném čase mělo do hry vyrazit více skupin, pořadatel si vyhrazuje právo některou ze skupin pustit do hry později, tak aby se na trase účastníci nepotkávali.

50.6408115.19388

halo halo aasas

Na hru nezapomeňte tužku, papír a mobilní telefon s přístupem na internet. Hrou Vás bude provázet webová aplikace. Jak funguje, si můžete vyzkoušet pomocí krátkého ukázkového kvízu s názvem Vesmír.


Maloskalský pivovar
Obec Malá Skála
Žlutá plovárna
Infoshop Vejměnek
Kudy z nudy