Tajemství věčné energie

Vydej se s námi do tajemných pražských uliček po stopách záhadného vynálezce, který objevil zdroj nevyčerpatelné energie. Po jeho předčasné smrti se však zdá, že cesta k nalezišti je nadobro ztracena. Podaří se Ti cestu nalézt?

Rezervovat

2-6 osob

Limit 60 minut

Délka 1000 metrů

Cena 899 Kč / tým

Vydejte se s námi neznámými kouty Prahy po stopách vynálezce Jana T. Před svou brzkou smrtí učinil objev nevyčerpatelného zdroje energie, který by vyřešil mnoho problémů dnešní doby. Jeho smrtí byla cesta k nalezišti téměř ztracena. Vydejte se s námi po stopách tohoto objevu a pomozte jej zachránit před nenechavci.

Hra se odehrává v samotném centru alchymistické Prahy a dějově je zasazena do počátku 20. století. Potřebovat budete zhruba hodinu času, nabitý mobilní telefon s přístupem na internet, tužku a papír. Hru doporučujeme absolvovat za denního světla.

Ve venkovní únikové hře Tajemství věčné energie budete krok za krokem budete řešit jednoduché hlavolamy, logické úkoly nebo složitější záhady a díky tomu se budete přesouvat mezi jednotlivými úkoly. Abyste odhalili další krok, budete potřebovat důvtip, správné pozorovací schopnosti, logický úsudek a velkou míru představivosti. Jak dlouho Vám všechno bude trvat záleží hlavně na Vašich schopnostech. Podaří se Vám včas odhalit skryté tajemství?

Během hry objevíte nečekaná zákoutí plná tajemných vzkazů.

Budete řešit zapeklité úkoly.

Šifry, které zdánlivě nemají řešení. 

Hádanky byly někdy snadné, někdy už tolik ne :) Celkově jsme si hru užili.
Martina
Hra byla skvělá, nové šifry nám daly zabrat a pěkně nám procvičily mozkové závity.
Alena
Doporučuji, bylo to super.
Veronika
Super, stálo to za to!
Deny & Carol

REZERVACE HRY

Cena hry Tajemství věčné energie je 899 Kč. Rezervace je platná až po uhrazení rezervačního poplatku. V případě dárkového certifikátu již samozřejmě neplatíte nic.

 

 

Naše hry můžete rovněž věnovat svým blízkým formou dárkového poukazu.

Rezervováním hry zároveň souhlasíte s všeobecnými podmínkami šifrovacích a únikových her na MYSTERO.CZ.

### Pokud se stane, že by ve stejném čase mělo do hry vyrazit více skupin, pořadatel si vyhrazuje právo některou ze skupin pustit do hry později, tak aby se na trase účastníci nepotkávali.

50.0910914.42446

Hra se odehrává poblíž historického centra Prahy. Záplav turistů se tu však nebojte.

Na hru nezapomeňte tužku, papír a mobilní telefon s přístupem na internet. Hrou Vás bude provázet webová aplikace, jejíž obsluha je velmi jednoduchá.

Venkovní úniková hra Tajemství věčné energie je kombinací zábavy, adrenalinu, pobytu na čerstvém vzduchu, nových zážitků a hlavně času stráveného s přáteli v nádherném prostředí historické Prahy v alchymistickém Starém Městě okolo Haštalského náměstí.


Kudy z nudy