Hrubá Skála

Zámek proslavený pohádkovým princem Bajajou ukrývá šifrovačku, která prověří Tvoje znalosti českých pohádek. A vezmi s sebou i děti. Bude Vás to bavit všechny.

Začít hrát

2-6 osob

Limit 15 minut

Délka 300 metrů

Na zámku Hrubá Skála na Vás čeká další rychlá šifrovací hra. Je určena pro chytré děti, ale pobaví i dospělé. Další důvod pro návštěvu Českého ráje. Není potřeba žádná registrace. Hra je zdarma.

Co je to šifrovací hra? Šifrovačka je hra, kdy se pohybujete od jednoho stanoviště k druhému na základě úspěšně vyřešeného úkolu, zpravidla vyřešením nějaké šifry. Naše šifrovací hry Vám zpříjemní pobyt v Českém ráji, přinesou zábavu, trochu napětí, stejně jako touhu překovávat překážky.

Zámek Hrubá Skála patří k typickým symbolům Českého ráje.
Nádvoří zámku poskytne nádherný pohled na skalní město.

Šifrovací hra začíná na nádvoří zámku Hrubá Skála nedaleko Turnova, přímo v srdci Českého ráje.

REZERVACE HRY

Cena hry Hrubá Skála je 0 Kč. Rezervace je platná až po uhrazení rezervačního poplatku. V případě dárkového certifikátu již samozřejmě neplatíte nic.

 

 

Naše hry můžete rovněž věnovat svým blízkým formou dárkového poukazu.

Rezervováním hry zároveň souhlasíte s všeobecnými podmínkami šifrovacích a únikových her na MYSTERO.CZ.

### Pokud se stane, že by ve stejném čase mělo do hry vyrazit více skupin, pořadatel si vyhrazuje právo některou ze skupin pustit do hry později, tak aby se na trase účastníci nepotkávali.

50.544515.19297

Šifrovací hra začíná na nádvoří zámku Hrubá Skála nedaleko Turnova, přímo v srdci Českého ráje.

Na hru nezapomeňte tužku, papír a mobilní telefon s přístupem na internet. Hrou Vás bude provázet webová aplikace, jejíž obsluha je velmi jednoduchá.

Pokud Vás šifrovačky baví, nedaleko odsud, na hradě Valdštejn nebo v centru města Turnova pro Vás máme připraveny další. Doporučujeme jako dobrou průpravu na podstatně složitější a náročnější únikovou hru Otrávený pramen.