Olympijské znalosti

Nakolik znáš olympijské sporty, vyznáš se v historii a pamatuješ si slavné sportovce? Jaké jsou nové olympijské sporty? Jaký je neuspěšnější olympijský sportovec? Ve kterém sportu je možno získat nejvíce medailí? Prověř svoje znalosti v naší výzvě! Každý den jedna otázka.

Přihlásit se do výzvy
 

Trvání 10 dní

Přátelé/Rodina

Dvojice/Pár

Osobní výzva

Nakolik znáš olympijské sporty, vyznáš se v historii a pamatuješ si slavné sportovce? Jaké jsou nové olympijské sporty? Jaký je neuspěšnější olympijský sportovec? Ve kterém sportu je možno získat nejvíce medailí? Prověř svoje znalosti v naší výzvě! Každý den jedna otázka. Výzva má 10 úkolů, je možno se přihlásit kdykoliv.
Olympijská města. Historie.
Olympijské sporty. Původní i ty nové.
Slavní sportovci. Rekordy. Historické momenty.
Je fajn trošku si provětrat mozkové bunky
Marek
Miluju Bolta!
Petra
Někdy lehké, někdy složitější, celkově fajn
Marcela
Proč mě tak trápíte?
Honza

PŘIHLÁŠENÍ DO VÝZVY

 

 

Výzva se skládá z jednotlivých úkolů, které jsou rozesílány emailem každý den ráno v 7:57, vždy formou odkazu na internetovu stránku. Splnění úkolu je potřeba potvrdit kliknutím na tlačítko popřípadě doprovodit fotografií. Úkol se doporučuje splnit ten samý den, nicméně je možnost jej odložit na později. Všechny úkoly výzvy je ale třeba splnit nejpozději poslední den trvání výzvy.

Přihlášením do výzvy zároveň souhlasíte s všeobecnými podmínkami kvízů, výzev, šifrovacích a únikových her na MYSTERO.CZ. V případě placených výzev budete přesměrování na platební bránu a přihlášení bude platné až po uhrazení rezervačního poplatku.