Hrad Valdštejn

V Českém ráji jsme pro Vás a hlavně pro Vaše děti připravili šifrovací hru Valdštejn. Je určena dětem od 10ti let, ale pobaví i dospělé. Budete luštit jednoduché šifry, hledat nápovědy a hlavně se bavit. Hraje se v předhradí hradu Valdštejn u Turnova a je to rychlovka na 10-15 minut. Není potřeba žádná registrace. Hra je zdarma.

Hra je zdarma a není potřeba rezervace. Pokud jste na správném místě můžete...

Co je to šifrovací hra? Šifrovačka je hra, kdy se pohybujete od jednoho stanoviště k druhému na základě úspěšně vyřešeného úkolu, zpravidla vyřešením nějaké šifry. Naše šifrovací hry Vám zpříjemní pobyt v Českém ráji, přinesou zábavu, trochu napětí, stejně jako touhu překovávat překážky.


2-6 osob

Limit 60 minut

Délka 300 metrů

Cena 0 Kč / tým
Baví Vás to? Pokud Vás šifrovačky baví, nedaleko odsud, na zámku Hrubá Skála nebo v centru města Turnova pro Vás máme připraveny další. Doporučujeme jako dobrou průpravu na podstatně složitější a náročnější únikovou hru Otrávený pramen.
Hrad Valdštejn | Šifrovací hra

Hrad Valdštejn je jedním z klenotů Českého ráje. Dal jej vystavět na pískovcových skalách roku 1260 Jaroslav z Hruštice.

Hrad Valdštejn | Šifrovací hra

Do hradu Vás přivede most lemovaný gotickými sochami. I ty budou mít svou roli v naší šifrovací hře.

50.5620915.16568

Hra probíhá před hradem Valdštejn mimo objekt vlastního hradu.

Ukazkovy kviz

Na hru nezapomeňte tužku, papír a mobilní telefon s přístupem na internet. Hrou Vás bude provázet webová aplikace. Jak funguje, si můžete vyzkoušet pomocí krátkého ukázkového kvízu s názvem Vesmír.