Zázračný pramen

Venkovní šifrovací hra v Českém ráji. Zašlou slávu lázní Sedmihorky by mohl oživit jedině zázračný pramen léčivé vody. Podaří se Ti ho najít?

Rezervovat

2-6 osob

Limit 120 minut

Délka 1500 metrů

Cena 499 Kč / tým

Venkovní šifrovací hra v Českém ráji. Zašlou slávu lázní Sedmihorky by mohl oživit jedině zázračný pramen léčivé vody. Podaří se Ti ho najít?
Ve venkovní únikové hře Zázračný pramen budete krok za krokem budete řešit jednoduché hlavolamy, logické úkoly nebo složitější záhady a díky tomu se budete přesouvat mezi jednotlivými úkoly. Abyste odhalili další krok, budete potřebovat důvtip, správné pozorovací schopnosti, logický úsudek a velkou míru představivosti. Jak dlouho Vám všechno bude trvat záleží hlavně na Vašich schopnostech.

Prameny mají různé ochránce. Zde například Josefův pramen.

Lázně v době největší slávy přitahovaly osobnosti společenského života.
Hra začíná na nádvoří Lázní Sedmihorky, přímo u sochy zakladatele.
Pěkné zpestření výletu.
Kateřina
Hra se nám líbila. Prostředí je super a šifrovačky na přemýšlení :-) Děkujeme
Standa
Moc se nám líbila. Mám rada těžší úkoly, toto očekávání hra splnila
Míša
Bezva venkovní hra
Bára

REZERVACE HRY

Cena hry Zázračný pramen je 499 Kč. Rezervace je platná až po uhrazení rezervačního poplatku. V případě dárkového certifikátu již samozřejmě neplatíte nic.

 

 

Naše hry můžete rovněž věnovat svým blízkým formou dárkového poukazu.

Rezervováním hry zároveň souhlasíte s všeobecnými podmínkami šifrovacích a únikových her na MYSTERO.CZ.

### Pokud se stane, že by ve stejném čase mělo do hry vyrazit více skupin, pořadatel si vyhrazuje právo některou ze skupin pustit do hry později, tak aby se na trase účastníci nepotkávali.

50.5538715.19638

Hra začíná na nádvoří Lázní Sedmihorky v Českém ráji, kousek od města Turnova.

Na hru nezapomeňte tužku, papír a mobilní telefon s přístupem na internet. Hrou Vás bude provázet webová aplikace, jejíž obsluha je velmi jednoduchá.
Venkovní úniková hra Zázračný pramen je kombinací zábavy, adrenalinu, pobytu na čerstvém vzduchu, nových zážitků a hlavně času stráveného s přáteli v nádherném prostředí Českého ráje mezi skalami v okolí Sedmihorek u Turnova.