Tajemství věčné energie

Vydejte se s námi neznámými kouty Prahy po stopách vynálezce Jana T. Před svou brzkou smrtí učinil objev nevyčerpatelného zdroje energie, který by vyřešil mnoho problémů dnešní doby. Jeho smrtí byla cesta k nalezišti téměř ztracena. Vydejte se s námi po stopách tohoto objevu a pomozte jej zachránit před nenechavci.

Hra se odehrává v samotném centru alchymistické Prahy a dějově je zasazena do počátku 20. století. Potřebovat budete zhruba hodinu času, nabitý mobilní telefon s přístupem na internet, tužku a papír. Hru doporučujeme absolvovat za denního světla.

Rezervujte si venkovní únikovou hru v prostředí historické Prahy právě teď!

Ve venkovní únikové hře Tajemství věčné energie budete krok za krokem budete řešit jednoduché hlavolamy, logické úkoly nebo složitější záhady a díky tomu se budete přesouvat mezi jednotlivými úkoly. Abyste odhalili další krok, budete potřebovat důvtip, správné pozorovací schopnosti, logický úsudek a velkou míru představivosti. Jak dlouho Vám všechno bude trvat záleží hlavně na Vašich schopnostech. Podaří se Vám včas odhalit skryté tajemství?


2-6 osob

Limit 60 minut

Délka 1.1 km

Cena 599 Kč / tým
Venkovní úniková hra Tajemství věčné energie je kombinací zábavy, adrenalinu, pobytu na čerstvém vzduchu, nových zážitků a hlavně času stráveného s přáteli v nádherném prostředí historické Prahy v alchymistickém Starém Městě okolo Haštalského náměstí.