Spolupráce

Tipy na výlet

Budeme rádi, pokud na Vašich stránkách s tipy na výlet v Českém ráji uvedete informace o našich šifrovačkách nebo únikových hrách. Vaši návštěvníci určitě ocení nové možnosti, jak zajímavým způsobem trávit volný čas. Dole uvedený text a fotografie můžete přímo nakopírovat nebo libovolně upravit.
Janského pramen

Šifrovačka Valdštejn

Chystáte se na výlet do Českého ráje a nevíte, jak zabavit své ratolesti? Co takhle zkusit šifrovací hru Valdštejn? Hra je určena nejen dětem od 10ti let, ale i dospělým, takže radost ze hry bude dvojnásobná! Dobrodružství se odehrává v předhradí hradu Valdštejn u Turnova a zabere maximálně 15 minut. Více na www.mystero.cz
Otrávený pramen

Úniková hra Otrávený pramen

Chcete zažít dobrodružství a vžít se do zapeklitého případu? Tak hurá do toho! Zakladatel lázní Sedmihorky, doktor Šlechta dostal výhružný dopis, ve kterém je psáno, že pokud nezaplatí pěknou sumu, lázně skončí a léčebné prameny budou otráveny! Šlechta však dopis se smíchem hodil do koše. O týden později ale dorazil telegram a všechno se změnilo... Jedině Vy jste zůstali, abyste podali nešťastnému panu Šlechtovi pomocnou ruku. Máte na to 90 minut! Vyrazte na únikovku spolu s rodinou či v partě. Hra je pro každého – nehledě na věk. Více na www.mystero.cz

Přivydělejte si s námi

Provozujete ubytovací zařízení nebo restauraci? Jezdí k Vám turisté? Ubytováváte školy? Chystáte program pro školní zájezdy nebo firemní akce? Poskytneme Vám unikátní kód pro zadání slevy při registraci do únikové hry Otrávený pramen. Výhoda je dvakrát na Vaší straně. Zaprvé dostanete provizi, zadruhé budete mít něco navíc pro Vaše klienty, kteří získají levnější vstupné. Pokud máte zájem o tuto formu spolupráce, zajímá Vás výše provize nebo sleva pro Vaše klienty, napište nám na mystero@mystero.cz.


Výměna odkazů

Neváhejte. Máte vlastní internetové stránky týkající se dobrodružství, cestování, únikových her nebo aktivního využívání volného času? Rádi si s vámi vyměníme odkazy. Vložte prosím do Vašich stránek následující odkaz a napiště nám na mystero@mystero.cz.