Aplikace

Aplikace pro mobilní telefony

Únikovou hrou Otrávený pramen Vás bude provázet speciální mobilní aplikace. Zobrazuje postupné úkoly, kontroluje Vaše odpovědi a v případě nouze umí nabídnout i nápovědu. Budete tedy potřebovat chytrý telefon (iphone, android, windows phone) s přístupem na internet. Aplikace se zobrazuje v internetovém prohlížeči, není tedy potřeba instalovat.

Jak aplikace funguje si můžete vyzkoušet kdykoliv pomocí ukázkového kvízu s názvem Vesmír. Jedná se o sérii jednoduchých otázek, pomocí kterých si jednoduše vyzkoušíte, jak se s aplikací pracuje, jak odpovídat na otázky, jak se přesouvat na další úkol nebo jak vyvolat nápovědu. Celé to nezabere více než 3 minuty. Určitě doporučujeme. Jak se říká, těžko na cvičišti, lehko na bojišti.

V Českém ráji jsme ještě pro Vás a hlavně pro Vaše děti připravili šifrovací hru Valdštejn. Je určena dětem od 10ti let, ale pobaví i dospělé. Hraje se na nádvoří hradu Valdštejn u Turnova a je to rychlovka na 10-15 minut. Není potřeba žádná registrace. Hra je zdarma. Doporučujeme jako dobrou průpravu na podstatně složitější a náročnější únikovou hru Otrávený pramen. Stačí přijít k hradu a kliknout na tento odkaz.

Poklad

S mobilem v ruce

Speciální mobilní aplikace Vás bude provázet našimi hrami. Bude kontrolovat Vaše odpovědi a ukazovat další úkoly.

Zajimave misto

Vyzkoušet hned

Jak aplikace funguje si můžete vyzkoušet kdykoliv pomocí ukázkového kvízu s názvem Vesmír. Jedná se o sérii jednoduchých otázek.

Zabava

Šifrovačka na Valdštejně

Pro Vás a Vaše děti jsme připravili šifrovací hru na hradě Valdštejn. Jednoduchá a účinná připrava na únikovou hru Otrávený pramen.