Zázračný pramen

Venkovní úniková hra v Českém ráji. Máš hodinu a půl na objevení ukrytého jedu, který jinak otráví všechny léčebné prameny v lázeňském městečku.

Rezervovat

2-6 osob

Limit 90 minut

Délka 2000 metrů

Cena 399 Kč / tým

Zdejší lázně jsou známé skvělou, možná dokonce zázračnou vodou. Jejich zakladatel doktor Šlechta však dostal výhružný dopis. Pokud nezaplatí spoustu peněz, lázně skončí. Jako nepovedený vtip dopis rovnou letěl do koše. Když však o týden později dorazil následující telegram, všechno se změnilo. ZAPLAT - STOP - OTRAVIT PRAMENY - STOP - LAZNE KRACH - STOP Ještě byl uveden čas, do kdy je třeba výkupné zaplatit, jinak budou léčebné prameny otráveny jedem. Zpráva se lázněmi rozletěla jako blesk. Všichni hosté v panice vybíhají z budov, ve spěchu balí a odjíždějí. Vy jste však zůstali a nabídli nešťastnému panu Šlechtovi svoji pomoc. Zbývá už ale jen 90 minut!
Ve venkovní únikové hře Zázračný pramen budete krok za krokem budete řešit jednoduché hlavolamy, logické úkoly nebo složitější záhady a díky tomu se budete přesouvat mezi jednotlivými úkoly. Abyste odhalili další krok, budete potřebovat důvtip, správné pozorovací schopnosti, logický úsudek a velkou míru představivosti. Jak dlouho Vám všechno bude trvat záleží hlavně na Vašich schopnostech. Podaří se Vám včas odhalit nastražený jed?

Prameny mají různé ochránce. Zde například Josefův pramen (socha je v současné době v opravě).

Lázně v době největší slávy přitahovaly osobnosti společenského života.

Hra začíná u sochy zakladatele v Lázních Sedmihorky. Český ráj.

REZERVACE HRY

Cena hry Zázračný pramen je 399 Kč. Rezervace je platná až po uhrazení rezervačního poplatku. V případě dárkového certifikátu již samozřejmě neplatíte nic. Dárkové poukazy ze Slevomatu uplatníte tady.

 

 

 

Dárkové poukazy ze Slevomatu uplatníte tady. Únikovou hru můžete rovněž věnovat svým blízkým formou dárkového poukazu. Rezervováním hry zároveň souhlasíte s všeobecnými podmínkami šifrovacích a únikových her na MYSTERO.CZ

### Pokud se stane, že by ve stejném čase mělo do hry vyrazit více skupin, pořadatel si vyhrazuje právo některou ze skupin pustit do hry později, tak aby se na trase účastníci nepotkávali.

50.5538715.19638

Hra začíná u sochy zakladatele v Lázních Sedmihorky. Český ráj.

Na hru nezapomeňte tužku, papír a mobilní telefon s přístupem na internet. Hrou Vás bude provázet webová aplikace. Jak funguje, si můžete vyzkoušet pomocí krátkého ukázkového kvízu s názvem Vesmír.
Venkovní úniková hra Zázračný pramen je kombinací zábavy, adrenalinu, pobytu na čerstvém vzduchu, nových zážitků a hlavně času stráveného s přáteli v nádherném prostředí Českého ráje mezi skalami v okolí Sedmihorek u Turnova.